Fjolla Morina publikon foto me partnerin: Dashuria nuk është e lehtë

Mediale Vip

Fjolla Morina publikon foto me partnerin: Dashuria nuk është e lehtë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 22:23
Fisnik Syla, Fjolla Morina

Ka afër dy javë që Fjolla Morina ndodhet në arrest shtëpiak në Kukës.

Këngëtarja tashmë ka bërë publike edhe lidhjen e saj të dashurisë ku fotografitë dhe dedikimet për të nuk po mungojnë.

Tani ajo ka publikuar një foto me të dashurin e saj, Fisnik Syla, ndërsa ka shkruar fjalët më të dashura për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat