Djali i Rasim Selmanaj dhe vajza e Kunatit të Donika Kadaj-Bujupi fejohen, publikohen pamjet

Mediale Vip

Djali i Rasim Selmanaj dhe vajza e Kunatit të Donika Kadaj-Bujupi fejohen, publikohen pamjet

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 06:14
Pamje nga festa

Djali i Rasim Selmanaj dhe vajza e Kunatit të Donika Kadaj-Bujupi fejohen, publikohen pamjet

Donika Kadaj-Bujupi dhe Rasim Selmanaj tashmë nuk janë vetëm koleg partie.

Kjo për arsye se djali i ish-kryetarit të Deçanit është fejuar me vajzën kunatit te anëtares së AAK-së. Në profilet e tyre zyrtare në ‘Facebook‘ qarkulluan fotografi të fejesës, çifti morën edhe urime të shumta.

Në fejesën e Premtimit dhe Enduelës, ishin të pranishëm të afërmit e të dyja familjeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat