Dielli dhe Arbana shkojnë në shtëpi, i pret festa më e veçantë e mirëseardhjes

Mediale Vip

Dielli dhe Arbana shkojnë në shtëpi, i pret festa më e veçantë e mirëseardhjes

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 13:30
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin vendosën ta quajnë Diell.

Sot Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë.

Xhemi ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar. “Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos.

Të gjithë janë mjaft të lumtur për ardhjen e vogëlushit në jetë dhe kjo festë e tregon më së miri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat