Modelja ‘djeg’ rrjetin me të brendshme në rrjetë

Mediale Vip

Modelja ‘djeg’ rrjetin me të brendshme në rrjetë

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 15:15
Lorena Haliti

Lorena Haliti është një modelet më të mira shqiptare.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram së fundmi ka hedhur një fotografi me të cilën ka ‘djegur’ rrjetin.

Në foto, bukuroshja shqiptare shihet e veshur me të brendshme të kuqe dhe dukej tepër seksi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Business casual

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat