Grupi “Treshi përsheshi”, nderohet me “Çmimin e artë”

Mediale Vip

Grupi “Treshi përsheshi”, nderohet me “Çmimin e artë”

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 15:16
foto nga vendi i ngjarjes

Njihen si humoristët më të mirë shqiptarë, të cilët prej vitesh kanë sjell projekte humoristike që ende kujtohen me shumë dashuri.

“Treshi përsheshi”, ndonëse ka vite që është shpërbërë, edhe në ditët e sotme personazhet nderohen për punën e tyre.

Së fundi grupi “Treshi përsheshi” është nderuar me “Çmimin e artë” me rastin e 21-vjetorit të themelimit të një kompanie ne kosove.

Së bashku me Sevdai Radogoshin – Qumili, prezent për të marrë çmimin ishin edhe Rasimi Thaçi-Cima, Bekim Krajkova djali i legjendës Ibrahim Krajkova dhe djali i Sevdaiut, Bimi.

 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat