Aktori i njohur turk në lidhje me modelen shqiptare

Mediale Vip

Aktori i njohur turk në lidhje me modelen shqiptare

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 18:12
Burak Deniz dhe Didem Soydan

Të shpeshta janë bërë lidhjet mes aktorëve turq me modelet shqiptare, e radhës është kjo mes Burak Deniz dhe Didem Soydan.

Ka disa javë që portalet turke shkruajnë për një lidhje të mundshme mes aktorit të famshëm turk, Burak Deniz dhe modeles me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

Ishte vet Burak ai që ka postuar foto në krahët e modelës, duke konfirmuar romancën e re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat