“Një histori e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë”, Eni publikon imazhin artistik pranë Gencit

Mediale Vip

“Një histori e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë”, Eni publikon imazhin artistik pranë Gencit

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 18:23
Eni dhe Genci

Eni e ka publikuar imazhin artistik në një moment tejet romantik me Gencin.

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Eni Koçi po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata shpesh publikojnë foto krah njëri-tjetrit dhe shihet se janë tejet të lumtur së bashku.

“Një histori e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë”, ka shkruar Eni pranë imazhit të fundit të postuar në Instagram.

Më pas nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A true love story never ends❤️ @gencprelvukaj

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat