Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”

Mediale Vip

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 18:33
Shyhrete Behluli dhe Sinan Akçıl

Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i njohur turk Sinan Akçıl, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Jam shqiptar”, titullohet kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Ideja e këtij bashkëpunimi u mirëprit mjaft mirë nga fansat ndërsa tash që kënga është publikuar në Youtube u mirëprit nga ta.

E gjithë kjo vihet re nga komentet e shumta në pak minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat