Robert Berisha kujton kohën kur ”rrethohej” nga vajzat

Mediale Vip

Robert Berisha kujton kohën kur ”rrethohej” nga vajzat

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 19:21
Robert Berisha

Robet Berisha është kthyer në kohë.

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka hapur arkivat.

Ai e ka publikuar një foto e cila është realizuar në kohën kur mbrëmjet muzikore mbaheshin lirshëm.

Fotoja është realizuar në vitin 2018 derisa Roberti shihet duke kënduar para një numri të madh njerëzit dhe para tij dominonte gjinia e bukur.

Roberti shihet i ”rrethuar” nga vajzat dhe duket se po i mungon ajo kohë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat