Adelina Tahiri ‘godet’ sërish, shfaqet e veshur me shumë stil

Mediale Vip

Adelina Tahiri ‘godet’ sërish, shfaqet e veshur me shumë stil

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 19:30
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri mori sërish vëmendjen me veshjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, dikur komentohej lidhur me projektet muzikore, ndërsa tani për jetën private e stilin e jetesës.

Ajo është e martuar me një burrë të pasur dhe jeton si në përralla.

Adelina Tahiri shpenzon shuma të mëdha parashë edhe për veshjet që zgjedh dhe njësoj duket se ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo mori vëmendjen me një foto në Instastory, aty ku shihet e veshur me shumë stil dhe çmimi i rrobave që ka zgjedhur sigurisht se është i lartë.

Duhet theksuar se ajo ka ruajtur format trupore edhe pas lindjes së djalit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat