Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rri ulur në prehrin e...

Mediale Vip

Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rri ulur në prehrin e...

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 22:08
Tea dhe Shqipja

Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë kaluar së bashku.

Tea tha se dyshja gjatë gjithë kohës në prapaskenë qëndron bashkë, madje në një moment në grim, sipas saj Shqipja është lur në prehrin e djalit.

Por kjo e thënë, nxiti reagimin e Andit dhe Shqipes të cilët thanë se një gjë e tillë nuk ishte e vërtetë. Ndërkohë, Tea u shpreh me ironi: “Aha më falni se nuk shoh mirë nga larg.”

Tea: Shqipja u ul në prehër Andit sot në prapaskenë.

Andi: E ke gabim, sepse Shqipja ishte ulur në karrige.

Tea: Më fal se kam parë mirë, nuk shikoj mirë nga larg. Ata janë afruar goxha. Nëse unë do të çohesha atë ditë, ti do e kuptoje. Atëherë ta ndiente, po atëherë po për inat të Shqipes. Më ishit kundërvënë kështu unë e thash, por jo për inat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat