Afërdita Dreshaj publikon imazhin e ëmbël me bashkëshortin derisa mezi presin të bëhen prindër

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj publikon imazhin e ëmbël me bashkëshortin derisa mezi presin të bëhen prindër

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 22:55
Afërdita Dreshaj dhe i dashuri i saj

Afërdita e ka publikuar imazhin më të ëmbël.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Atyre do ju vijë në jetë djali të cilin pe presin me padurim.

Ishte Afërdita ajo e cila me ndjekësit e ka ndarë imazhin e ëmbël të saj me bashkëshortin teksa po e mbajnë plot dashuri barkun, dhe brenda tij është fryti i tyre i dashurisë.

Tani modelja ka filluar të shkoi peshë ani pse pati komente të ndryshme se nuk ka filluar fare të vihet re se është shtatzënë.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat