Loredana Zefi thekson format trupore me veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Loredana Zefi thekson format trupore me veshjen e ngushtë

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 00:12
Loredana Zefi

Loredana Zefi duket seksi.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe nga studio, video nga projektet muzikore e sidomos nga ato me vajzën e saj Hanën.

Mirëpo së fundmi habiti të gjithë me foton e postuar pasi vuri në pah format trupore dhe duke qenë se Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera, ajo e ngushta që i thekson format trupore mori vëmendjen.

Në fakt shihet se veshja është sportive dhe ajo e ka marrë me seriozitet palestrën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat