2Ton tregon datën e publikimit të këngës së re

Mediale Vip

2Ton tregon datën e publikimit të këngës së re

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 00:15
2Ton

2Ton po vjen me këngë të re.

Ka ditë që 2Ton po e paralajmëron projektin e tij më të ri muzikor.

Dhe duket se tani pritjes së fansave u erdhi fundi dhe kënga “1 Familje” do të publikohet së shpejti e realizuar edhe me videoklip.

Në fakt ishte 2Ton ai i cili e ka treguar datën dhe kënga do të publikohet këtë të premte në ora 15:00.

“E premte 15:00, 1 Familje”, ka shkruar ai ndërsa më poshtë ua sjellim një video në të cilën u shkëputën sekuenca nga klipi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat