Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini

Mediale Vip

Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 00:33
Vildane Zeneli

Ajo është njëra nga modelet më të famshme shqiptare.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë.

Bukuroshja që njëherësh numëron ndjekës të shumtë në Instagram, ndan vazhdimisht postime të ndryshme.

Zeshkania këtë herë ka publikuar disa imazhe provokuese në bikini, në të cilat ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

Për këto fotografi, Zeneli u komplimentua mjaft shumë edhe nga fansat e miqtë e saj.

Vildanja në anën tjetër po vazhdon punën si modele dhe është mjaft e angazhuar dhe e kërkuar në treg. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙 @suzanahallili 📸

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat