‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

Mediale Vip

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 12:17
Fiona Gllavica

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet me një kurorë në kokë. Duket se ‘Pajtesës’ i ka mbetur merak që të marrë pjesë në ndonjë konkurs bukurie.

Ajo po duket si miss në imazhin e fundit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat