Sapo u arrit suksesi i radhës, hiti “Përjetësi” kap milionin e radhës

Mediale Vip

Sapo u arrit suksesi i radhës, hiti “Përjetësi” kap milionin e radhës

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 13:06
Fifi dhe Ermali

Fifi dhe Ermali vazhdojnë të rrugëtojnë suksesshëm me hitin e tyre “Përjetësi”. Kënga e cila është shëndrruar në një hit të ditëve të fundit sapo ka arritur shifrën e 6 milionë klikimeve.

Këtë sukses, Ermali po e ndjek nga Zvicra, atje ku ka pasur koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ermali nuk do të ndalet me kaq, ngase ka njoftuar se është duke punuar në një projekt të ri dhe ky mund të jetë një lajm i mirë për fansat e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat