Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

Mediale Vip

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 14:13
Mihrije Braha

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.

Duket se për Mihrije Brahën nuk po ecin fare vitet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat