Koronavirusi i la pa koncerte, Majk gjen një mënyrë si t’i mbajë ato

Mediale Vip

Koronavirusi i la pa koncerte, Majk gjen një mënyrë si t’i mbajë ato

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 14:17
Majk

Ky vit ka qenë mjaft pasiv për artistët të cilët viteve të kaluara kanë qenë të stër angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, për shkak të pandemisë Covid-19.

Por, ndonëse pa koncerte, të shumtë ishin këngëtarët që nuk u demoralizuan nga kjo duke sjellë projekte të ndryshme muzikore.

Megjithatë, reperi Majk së fundi ka ironizuar në një postim të fundit në InstaStory, duke  thumbuar me çështjen e koncerteve.

Teksa shihen dy persona duke bërë muzikë nga ballkoni, Majk ka shkruar: “Se po thonë s’po mujna me mbajt koncerte jashtë.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat