Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

Mediale Vip

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 14:41
Labi dhe Qendresa

Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe në imazhin e ri.

Qendresa Bajrami tanimë nuk është emër i panjohur për publikun.

Falë karrierës e famës së bashkëshortit të saj si moderator tash e sa dekada edhe ajo është për personazhe mjaft i përfolur.

Fotot që realizon e bëjnë jo pak herë të kalojë në lajm e të komentohet tej mase.

Së fundmi ka realizur një imazh shumë të bukur por që në fytyrë është dukur krejt tjetër.

A mos vallë i ka rënë nuri i shtatzënisë, pasi që javë më parë ajo është përfolur për një shtatzëni të mundshme.

Por kjo mbetet të shihet në ditët në vijim nëse Qendresa e Labi po bëhen prindër për herë të dytë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat