Ul pantallonat e largon reçipetat nga trupi, modelja provokon nga palestra

Mediale Vip

Ul pantallonat e largon reçipetat nga trupi, modelja provokon nga palestra

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 23:25
Ana Cheri

Ana Cheri provokoi me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është modele amerikane, e cila komentohet shumë për paraqitjet që bën.

Së fundi, atë e kemi parë teksa pozoi me veshje sportive nga palestra, duke treguar se po kujdeset shumë për fizikun.

Por, ajo provokoi keq duke ulur pantaonat posht dhe ngritur reçipetat, teksa tregoi më shumë se që duhet.

Ana shumë herë nuk e kishte problem edhe të paraqitej nudo para miliona ndjekësve në Instagram.

Pasi publikoi foton provokuese në palestër, ajo solli tjetër foto në Instagram, këtë herë erdhi e lagur në bikini të zeza.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat