Violetë Kukaj vazhdon të rrëmbejë vëmendje me fotot pas ndryshimit drastik në dukje

Mediale Vip

Violetë Kukaj vazhdon të rrëmbejë vëmendje me fotot pas ndryshimit drastik në dukje

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 20:11
Violetë Kukaj

Violeta duket krejt ndryshe në paraqitjet e fundit.

Një emër që është komentuar shumë javët e fundit në shoubiz është edhe ai i këngëtares Violeta Kukaj.

Artistja ka ndryshuar shumë në dukje dhe ka rënë në peshë, andaj shumë prej komentuesve e krahasojnë me reperen Tayna.

Në foton e fundit, Violeta u shfaq e veshur me një fustan të zi, teksa flokët i kishte lëshuar dredha, e si aksesorë po mbante çantë e syze të zeza.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Violeta Kukaj titullohet “Boni Mashallah”, e vizualizuar edhe me videoklip.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat