Oriola Marashi pozon joshëse me fustan mbi kali

Mediale Vip

Oriola Marashi pozon joshëse me fustan mbi kali

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 00:09
Oriola Marashi

Oriola Marashi është ndër modelet që ka arritur sukses edhe jashtë kufijve shqiptarë.

Bukuroshja brune kohëve të fundit ka qenë mjaft e angazhuar në projekte, të cilat i ndante edhe në rrjete sociale.

Si përherë, të gjitha nga lëvizjet e saj komentohej në faqet rozë, pasi edhe cilësohet si ndër më të suksesshmet në botën e modelingut.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Oriola ka mahnitur ndjekësit përmes një seti të ri fotografik.

E veshur me një fustan tejet unik, modelja është parë duke pozuar mbi një kalë.

Postimi i tillë deri më tani ka marrë mbi 10 mijë pëlqime dhe qindra komente nga fansat e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat