Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë!

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare: Burrit tim iu deshën 16 vite për ta mësuar këtë gjë!

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 00:11
Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta ka ndarë një imazh të ri në Instagram, prapa të cilin qëndron burri i saj Ermali.

Por, imazh të bukur ashtu siç e donte artistja ‘me të parën’, ai e mësoi pas 16 vitesh.

Këtë e tha vetë rrezarta në përshkrimin e fotografisë së realizuar nga Ermali, e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat