Gigi shkruan letrën emocionuese për fansat!

Mediale Vip

Gigi shkruan letrën emocionuese për fansat!

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 09:13
Gigi Hadid

Gigi Hadid ndau një letër të përzemërt me më shumë se 60.2 milionë ndjekësit në Instagram, duke shprehur mirënjohjen e saj për ‘dhuratat bujare’ që ajo ka marrë që prej lindjes.

Vetëm disa javë pasi mirëpriti fëmijën e saj të parë me Zayn Malik në shtator, modelja ndau një letër falënderimi të shkruar me dorë, duke shpjeguar se ajo është super e emocionuar nga dhuratat në dukje të vogla që ka marrë e vogla e saj nga njerëz të dashur.

Ndonëse është përpjekur të na i tregojë shumicën e dhuratave që ka marrë nga familja dhe miqtë në mediat sociale, ylli i pasarelave thotë se ka edhe shumë të tjera për të na treguar.

“Unë thjesht dua të tregoj… teksa kam gjatur pak kohë, t’ju falënderoj për dhuratat bujare që kemi marrë dhe që nuk kam mundur t’ju falenderoj publikisht.”- e nis letrën 25 vjeçarja.

Ajo sqaroi gjithashtu, ‘Nëse nuk kam postuar diçka në rrjetet sociale, nuk është nga mungesa e mirënjohjes, por jam ende një nënë e re që përpiqet t’i rregullojë të gjitha!!! ‘

Para se të përfundonte deklaratën e saj të mirënjohjes publike, super ylli shkroi: ‘Shumë dashuri, shumë mirënjohje. JEMI TE BEKUAR. Nëse keni dërguar diçka qoftë edhe një mesazh, faleminderit. Unë ju dua.’

Gigi ende nuk e ka konfirmuar emrin e vajzës së saj të porsalindur, e cila ka marrë dhurata nga ‘tezja’ Taylor Swift, Tommy Hilfiger, Donatella Versace dhe shumë të tjerë.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat