Shifra marramendëse! Ja sa ka shpenzuar Ledri Vula vetëm për një orë

Mediale Vip

Shifra marramendëse! Ja sa ka shpenzuar Ledri Vula vetëm për një orë

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 09:29
Ledri Vula

Reperi i njohur, Ledri Vula, gjithmonë ka tërhequr vëmendje me stilin e tij të veçantë, por duket se kjo i kushton shumë.

Së fundmi, vëmendjen e ka marrë look-u në njërën prej fotove që Ledri ka postuar në Instagram.

Ai shfaqet i veshur me një këmishë “Van Gogh”, e cila kushton 35 paund, por duket se nuk është kursyer tek aksesorët.

Image

Ora e tij “Rolex yatch-master II” kushton plot 14,950 paund.

Duket se reperi ka zgjedhur t’i bëjë vetes dhurata të kripura, por plot shije.

Ledri dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt.

Image

Ditën e djeshme dyshja fluturoi jashtë vendit, sepse vajza e tyre do të vijë në jetë në Gjermani, aty ku Sara ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat