Aktori më seksi në botë, sërish beqar?

Mediale Vip

Aktori më seksi në botë, sërish beqar?

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 11:36
Brad Pitt

Brad Pitti 56-vjeçar, i cili  është konsideruar prej vitesh si mashkulli më seksi në botë. Njihet  më së shumti për rolet e tij të aktrimit të cilat zakonisht theksojnë fizikun dhe nofullën e tij .

Lajmi që Brad Pitti është në një lidhje të re dashurie me modelen gjermane, Nicole Poturalski patjetër që do të bënte bujë në të  gjitha mediat  nëpër botë.

Por tani a ka mbaruar gjithçka me çiftin e ëndrrave gjermano-amerikane Brad Pitti dhe modelen Nicole Poturalski?

Të paktën kështu shkruan revista amerikane “Page Six”. Sipas një burimi, ndërlidhësi ka “përfunduar plotësisht”. Çifti thuhet se janë ndarë pak më parë. “Asnjëherë nuk ishte aq serioze sa çdokush mendonte”, tha personi i brendshëm.

Brad Pitt u njoh me modelin në gusht të vitit 2019 pas premierës së filmit të tij “Njëherë e një kohë … në Hollywood” në Berlinin në restorantin Borchardt. Kjo drejtohet në mënyrë pikante nga burri i Nicole-s, një restoranist i skenës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat