Dukjet më të mira të Hailee Steinfeld

Mediale Vip

Dukjet më të mira të Hailee Steinfeld

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 14:21
Hailee Steinfeld

Steinfeld shpërtheu në skenë si një aktore e nominuar për Oscar, në moshën 14 vjeçare në vitin 2011.

Qysh atëherë aktorja ka pasur një gamë të tërë pamjesh të famshme gjatë nëntë viteve të fundit.

Steinfeld ka një interes të madh në modë dhe qartë po i kushton vëmendje kur ajo qëndron në rreshtin e parë çdo sezon në javën e modës.

Por, duket se fustanet shumë ngjyrëshe janë zgjedhja më e shpeshtë dhe e dashur e aktores.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat