Një lojë me Xhensilën… kush nuk do donte

Mediale Vip

Një lojë me Xhensilën… kush nuk do donte

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 15:45
Xhensila Seferi

Xhensila Seferi, modelja e njohur, ka ardhur me një imazh tjetër.

Ajo në Instagram hodhi foton ku shihet e veshur me një palë bikine dhe shihet se është në një rrjetë sportiv.

Epo, një ndeshje, kush nuk do e donte më të.

Me imazhe të tilla, Xheni vjen shpesh.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat