Motra e Ritës tregon këmbët seksi

Mediale Vip

Motra e Ritës tregon këmbët seksi

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 15:47
Elena Ora dhe Rita Ora

Elena Ora duket tejet atraktive në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është shumë e dashur për publikun.

Me publikimin e projekteve muzikore e angazhimin e saj edhe në publikimin e fotove atraktive dhe jo vetëm, Rita është tejet e komentuar në media e publik.

Njësoj edhe motra e saj Elena e cila së fundmi u shfaq shumë seksi në Instagram. E veshur bikini dhe një këmishë, ajo po e shijon në maksimum pamjen plot lule që po e shoqëron.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat