Ziza fut dorën te gjoksi

Mediale Vip

Ziza fut dorën te gjoksi

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 15:52
Ziza Pajaziti

U grimua, u vesh, i rregulloi flokët dhe u fotografua.

Por, krejt ky mund i Ziza Pajazitit, siç duket ra poshtë, pasi, vëmendja në imazhin e hedhur në Instagram, shkoi diku tjetër.

Kjo se, nga dekloteja e hapur, asaj thuajse i doli gjoksi.

Duke e vazhduar provokimin, ajo futi dorën mes gjoksit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat