Rinës sa si doli gjoksi mes qytetit

Mediale Vip

Rinës sa si doli gjoksi mes qytetit

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 15:52
Rina Balaj

Rina Balaj si rrallëherë ka dalur për ecje në qytet.

Por, edhe kësaj radhe, ajo ka marrë vëmendjen e publikut, pasi, provokoi me veshjen që kishte në trup.

Rinës sa si doli gjoksi dhe dukej super seksi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Një imazh si ky, padyshim pëlqehet shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat