​Vajza e re e Brad Pitt filmohet me burrin e saj 68-vjeçar

Mediale Vip

​Vajza e re e Brad Pitt filmohet me burrin e saj 68-vjeçar

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 16:17
Brad Pitt, Nicole Poturalski

Nicole Poturalski, e dashura e re e Brad Pitt, u filmua në një darkë në Berlin me burrin e saj, sipërmarrësin 68-vjeçar Roland Murray.

Modelja 27-vjeçare gjermane dhe Murray u panë duke lënë restorantin e tij në shoqërinë e miqve, dhe Daily Mail shkruan se ata dukeshin shumë afër.

Kjo është gjithashtu hera e parë që Nicole dhe burri i saj, me të cilin ajo pretendohet se është në një martesë të hapur, janë parë së bashku që kur u bë e njohur për marrëdhënien e saj me 56-vjeçarin Brad.

Tabloidi britanik gjithashtu shkruan se Roland nuk është xheloz për aktivitetet jashtëmartesore të gruas së tij, dhe ajo dyshohet se u takua me Pitt në restorantin e burrit të saj.

“Roland është martuar disa herë dhe ka pesë fëmijë. Ai nuk është i interesuar për negativitet dhe xhelozi. Ata janë ende të martuar, por mund të përshkruhet si një martesë e hapur," tha një burim pranë çiftit.

Marrëdhënia midis modeles gjermane dhe aktorit të njohur u bë e njohur këtë verë kur çifti u pa në aeroportin Le Castellet në Francë, ku, sipas përshkrimeve të dëshmitarëve, ata dukeshin si adoleshentë të dashuruar që nuk mund të hiqnin duart nga njëri-tjetri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat