Kivanç Tatlitug shkëmben mesazhe romantike me bashkëshorten për ditëlindjen e tij

Mediale Vip

Kivanç Tatlitug shkëmben mesazhe romantike me bashkëshorten për ditëlindjen e tij

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 17:18
Kivanç Tatlitug, Basak Dizer

Aktori më i famshëm i telenovelave turke, Kivanç Tatlitug, ka festuar së fundmi 37-vjetorin e lindjes. Ai mori mesazhe të shumta urimi nga fansa e miq të tij, por sigurisht më speciali ishte ai i bashkëshortes, Basak Dizer.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa fotografi nga pushimet e tyre të vitit të shkuar dhe i ka dedikuar të shoqit disa fjalë mjaft të ëmbla. “Uroj të kem sa më shumë aventura me ty”, i ka shkruar Basak aktorit.

Ndërkohë nuk ka munguar as përgjigja e këtij të fundit, që ju tërhoqi vëmendjen të gjithëve.

”Aventurat sapo kanë filluar me ty”, ja ka kthyer ai.

Tatlitug dhe Dizer janë martuar në vitin 2016-të së bashku dhe para pak kohësh aktori i bëri një super dhuratë bashkëshortes së tij. Kivanç investoi 1 milion euro për t’i marrë me qera një butik në Bodrum bashkëshortes, sepse ajo po mendon të hapë një brand të sajin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat