E bukura Bernadeta Nikollbibaj disa projekte pezull shkak covidi, por sjell super foto

Mediale Vip

E bukura Bernadeta Nikollbibaj disa projekte pezull shkak covidi, por sjell super foto

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 19:13
Bernadeta Nikollbibaj

Ajo është e bukur dhe elegante dhe gjithmonë fashion. Ka kurora misesh, por ka provuar dhe e kanë pëlqyer edhe si këngëtare.

Nëse do pyesni se ku është e bukura Bernadeta Nikollbibaj, ne mësojmë se është në përkushtimin e saj si infermiere ku dhe jeton në Zvicër, e moda dhe muzika si të gjithë për shkak të pandemisë e ka ndaluar pak dhe Annën siç e njohim kështu në art.

Por ne ju sjellim disa super foto të shkrepura në këto ditë vjeshte e ku ajo duket më fashion, dhe që vetëm në shkëlqen e ku duke i parë këto poza harrohet shumë shpejt covidi.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat