Enca kopjoi Adelinën, por thotë mos ta kopjojmë atë

Mediale Vip

Enca kopjoi Adelinën, por thotë mos ta kopjojmë atë

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 19:26
Enca Haxhia

Duket se Enca u inspirua nga Adelina Ismaili.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka qenë tejet e komentuar gjithmonë lidhur me pamjen e saj të jashtme.

Ishte ndër të parat që guxoi me veshjen e edhe vetulla e saj e prerë ishte e komentuar.

E si duket këngëtarja Enca Haxhia është inspiruar pikërisht nga Adelina pasi së fundmi e ka treguar pamjen e saj të re dhe shihet se e ka prerë vetullën njësoj.

Ishte vetë Enca ajo e cila i ka publikuar disa imazhe në Instagram ndërsa pranë njërit u shpreh si me shaka: Po më kopjuat më jepni kredit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat