Kejvina Kthella flet ekskluzivisht për sherrin me Vildane Zenelin: “Ka abuzuar me mua!”

Mediale Vip

Kejvina Kthella flet ekskluzivisht për sherrin me Vildane Zenelin: “Ka abuzuar me mua!”

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 23:52
Kejvina Kthella

Modelja e njohur nuk mund t’i shpëtonte pyetjes pikante që reperja Rina Balaj i bëri në sfidën “Ndaje ose zhyt duart në …”

“Thuhet se shoqëria mes teje dhe Vildane Zenelit nuk ekziston më, duam të dimë arsyen e kësaj zënke. Ndaje sot me ne arsyen në “Shiko Kush Luan” ose zhyt duart në…”,- ishte kjo pyetja që iu bë modeles, e cila zgjodhi të përgjigjej.

“Po jam zënë me Vildanen, kemi kohë të gjatë që nuk flasim më dhe arsyeja është se për faktin se unë kam qenë e vetme atje, ajo është munduar disi të abuzojë pak me mua”,- tha Kejvina duke shtuar me shaka: “Jemi zënë për karikues”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat