Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

Mediale Vip

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

Më: 4 nëntor 2020 Në ora: 15:00
Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një prej artisteve më të suksesshme të tregut vendor.

Krahas zërit të veçantë që posedon, kjo artiste njihet edhe për paraqitjet e saja, për të cilat eksperimenton vazhdimisht.

Në foton e fundit, Dafina shfaqi barkun e sheshtë, teksa po ulte pantallonat para pasqyrës dhe tregoi ngjyrën e trupit.

Sa i përket projekteve muzikore, “Zili Zili” mbetet kënga e fundit nga Dafina Zeqiri, të cilën e vizualizoi edhe me klip. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat