Argjentina Ramosaj po sjell këngë në gjuhën angleze

Mediale Vip

Argjentina Ramosaj po sjell këngë në gjuhën angleze

Më: 11 nëntor 2020 Në ora: 08:04
Argjentina Ramosaj

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj.

Ajo po rikthehet me këngë të re, që kësaj radhe do të jetë në gjuhën angleze dhe titulli i saj është “Who am I”.

Përmes një postimi në Instagram, Argjentina bëri të ditur se kënga e re do të publikohet më 30 nëntor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30.11.20

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Ndryshe, pas një pauze të gjatë, Argjentina Ramosaj ishte rikthyer këtë vit me këngë të re.

Ajo gjatë korrikut publikoi projektin “Pishman” në duet me Young Zerkën, që mori afro pesë milionë klikime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat