Majlinda Zeka publikon pamje nga palestra, ‘ndezi’ rrjetin me format e saj trupore

Mediale Vip

Majlinda Zeka publikon pamje nga palestra, ‘ndezi’ rrjetin me format e saj trupore

Më: 12 nëntor 2020 Në ora: 13:20
Majlinda Zeka

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotot e fundit ajo shihet në palestër dhe po duket shumë atraktive.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat