Tani mund të luani si Dua Lipa në FIFA 51

Mediale Vip

Tani mund të luani si Dua Lipa në FIFA 51

Më: 13 nëntor 2020 Në ora: 12:29
Dua Lipa

Përdoruesit e videolojës së famshme FIFA 21 në PlayStation tani mund të luajnë edhe si Dua Lipa, shkruan.

Imazhi i saj është skanuar në azhurnimin më të fundit të FIFA 21, por bashkë me të janë edhe disa emra të njohur.

Lewis Hamilton bën pjesë në këtë seri, ndërsa nuk mungon as David Beckham dhe kampioni i shumëfishtë i F1.

Muaj më parë u bë e ditur edhe se një këngë e Dua Lipës do të jetë kolonë zanore e videolojës “FIFA 21”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat