E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

Mediale Vip

E rrallë: Vildane Zeneli pozon e veshur

Më: 14 nëntor 2020 Në ora: 17:57
Vildane Zeneli

Fotomodelja nga Kosova që jeton në SHBA zakonisht poston foto provokative në profilin e saj në Instagram.

Kështu ka bërë ajo edhe sot ku ka postuar një foto ku shihet e veshur dhe si një vajzë normale derisa pozon me fermerka dhe me syze, derisa merr pak diell në këto ditë dimri.

Kujtojmë se Vildanja që disa vite vazhdon të bëj karrierë në Amerikë si fotomodele.

Për këtë kohë ajo ka qenë fytyra zyrtare e disa firmave të njohura amerikane.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat