Kida vjen me poza joshëse para pasqyrës

Mediale Vip

Kida vjen me poza joshëse para pasqyrës

Më: 15 nëntor 2020 Në ora: 21:05
Kida

Kida ka ndarë me ndjekësit disa pamje nga dita e sotme.

Artistja shqiptare shumë e dashur për publikun, Kida është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi u paraqit me poza atraktive, duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj, ndërsa ajo ka vendosur që të ekspozojë vetëm belin e saj të hollë.

Image

Kida u pa të kishte veshur një xhaketë të bardhë që shkëlqente dhe pantallona lëkure, kurse dukjen e saj e kishte kombinuar me një grim të lehtë.

Ndërsa artistja këtë vit ka qenë aktive me disa projekte muzikore të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga publiku shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat