Sara dhe Lori bëjnë një alamet “xing-u” me të njëjtën veshje!

Mediale Vip

Sara dhe Lori bëjnë një alamet “xing-u” me të njëjtën veshje!

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 07:31
Sara dhe Lori

Lori Hoxha është një nga blogeret  më të mira shqiptare, gjithnjë trendi dhe model për të gjitha vajzat që duan të duken bukur.

Nga ana tjetër edhe Sara Hoxha, jo motra e Lorit, njihet për faktin se vishet shumë bukur dhe kombinimet e saj kanë tërhqur vëmendjen e shumë vajzave.

Që para zyrtarizimit të lidhjes mes Ledrin Sara numëronte dhjetëra mijëra ndjekës, çka përkthehet në pëlqim të stilit të saj.

Për më tepër dy vajzat janë edhe shoqe, andaj një “xing” në veshje nga ana e tyre nuk është aspak rastësi.

 Sara postoi dy foto nga ditët e fundit të shtatzëniës, ku shihej e veshur me një xhaketë xhinse që i shkonte shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Mirëpo, të njëjtën xhaketë e ka veshur edhe Lori dikur, sikundër mund ta shihni në foton e mëposhtme

Nuk e dimë se cila ju pëlqen më shumë por të dyjave iu shkon tepër. Xhaketa xhins është “Jefe Jacket” dhe kushton 495 euro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat