Vildane Zeneli merr vëmendje me paraqitjet provokuese në bikini

Mediale Vip

Vildane Zeneli merr vëmendje me paraqitjet provokuese në bikini

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 15:26
Vildane Zeneli

Për të gjithë tashmë është bërë e njohur në sajë të linjave trupore dhe fizikut të admirueshëm.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja, e cila numëron 663 mijë ndjekës në Instagram, publikon imazhe dhe video të ndryshme duke mos munguar as me poza ngacmuese.

Image

 

Kësaj radhe, zeshkania ka publikuar një fotografi bardh e zi në bikini, teksa vjen në formë të mahnitshme.

Komplimentet ndërkaq ishin të shumta krahas imazhit, i cili njëherësh mblodhi mijëra pëlqime nga fansat.

Zeneli ndryshe në faqet rozë ka qenë shumë e komentuar edhe për lidhjet e saj të dashurisë, ndërsa momentalisht raportohet se është beqare. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat