Kim duket e parezistueshme në pozën me bikini të bardha

Mediale Vip

Kim duket e parezistueshme në pozën me bikini të bardha

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 13:52
Kim Kardashian

Kim Kardashian vuri edhe një herë në fokus linjat trupore.

Kim Kardashian është një prej emrave më të njohur të shoubizit, e cila merr vëmendje me secilën lëvizje që bën.

Së fundi, ylli televiziv ka ndarë me ndjekësit një fotografi të shkrepur nga garderoba e saj, ku shfaqet tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një palë bikini të bardha dhe vuri në dukje sërish fizikun e përsosur, për të cilin edhe njihet.

Në prapavijë të fotografisë shihen çanta, këpucë e çizme të brendeve më të njohura nga e gjithë bota.

Kujtojmë se Kim dhe Kanye së fundi festuan përvjetorin, meqë rast nuk kanë munguar dedikimet e ëmbla e dhuratat për njëri-tjetrin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat