Gashi bën urimin më origjinal për 28 Nëntorin, teksa edhe shpreh një dëshirë!

Mediale Vip

Gashi bën urimin më origjinal për 28 Nëntorin, teksa edhe shpreh një dëshirë!

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 21:13
Gashi

Gashi është një nga artistët shqiptar më të njohur, i cili po korr suksese të mëdha në skenën e muzikës.

Ai tregon se nuk harron asnjëherë nga vjen, shpesh duke ndarë me ndjekësit elemente të kulturës shqiptare.

Gashi në trupin e tij disa tatuazhe që e lidhin me origjinën e tij, duke përfshirë këtu edhe një shqiponjë mbi flamurin amerikan

Ndërsa sot për festën e 28 Nëntorit, ai ka postuar një foto nga koncertet e tij ku shihet i veshur me një bluzë ngjyrë të zezë me shqiponjë, teksa dhe ka gjetur kohë për humor.

“Urime 28 Nëntori, dita e Flamurit! Jam shumë krenar që jam shqiptar. I dua të gjitha shqipet e mia… Lutem që një ditë të gjej një vajzë që më shfaq në publik të njëjtën mënyrë se si bëj unë me flamurin.”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat