“Shqipëri të dua”, Oriola Marashi vjen joshëse me shqiponjën në fustan

Mediale Vip

“Shqipëri të dua”, Oriola Marashi vjen joshëse me shqiponjën në fustan

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 21:55
Oriola Marashi

Oriola Marashi, ndër modelet më të komentuara dhe ndjekura në rrjete sociale ka publikuar foto për nder të Festës së Flamurit.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku i ka dedikuar disa rreshta vendit të saj, Shqipërisë.

“Pergjithmone shqiptare, pergjithmone ilire, Shqiperi te duaaaaaaaa, kudo qe shkoj e dua dhe e vleresoj vendin Tim, patriote përjetë”, shkroi ajo përkrah fotografisë.

Modelja dukej mjaft seksi me fustanin e kuq që i zbulonte këmbët e gjata ndërsa ishte i kuq dhe kishte një shqiponjë në pjesën e brendshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat