Kjo do të jetë reja e Gilit, shikojeni sa e bukur

Mediale Vip

Kjo do të jetë reja e Gilit, shikojeni sa e bukur

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 15:52
Herolina Zeka

Djali i Gilit, Roberti ka zyrtarizuar lidhjen me bukuroshen Herolina Zekën.

Ndonëse djali saj është shumë pak i ekspozuar në mediat rozë, Herolina e ka marrë gjithë timonin në duar.

Për të shkruhet e flitet çdo ditë, komentohet për fizikun, veshjen e çdo gjë tjetër.

E sot sjellë një imazh të këndshëm se si duket në përditshmëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat