Kjo është kandidatja ‘tërheqëse’ e AAK-së, garon për deputete

Mediale Vip

Kjo është kandidatja ‘tërheqëse’ e AAK-së, garon për deputete

Nga: H.O. Më: 11 janar 2021 Në ora: 08:24
Erblina Tahiraj

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur kandidatët për deputetë nga komuna e Deҫanit.

Arbër Tolaj, Arif Ahmetxhekaj, Erblina Tahiraj, Hajdar Sutaj, Rasim Selmanaj, Ramë Likaj, Shkumbin Demaliaj, Time Kadriaj dhe Ukë Osaj, janë kandidatët që do të jenë pjesë e listës së AAK-së për deputetë në Kuvendin e Kosovës.

Ajo që na bie në sy ndër ta, është Erblina Tahiraj. Ajo është pjesë e AAK-së qysh kohë më parë, shumë e afërt me Ramushin dhe Dautin, ashtu siҫ na është prezantuar në rrjetet sociale.

Erblina poashtu ka shpërndarë nëpër rrjetet sociale foto të saj shumë tërheqëse./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat